W kategoriach:


Udostępnij:

Dreptulki z pieskami na granacie

Producent: COSMO24
KOD: de9A97

Dreptulki - paputki z ekoskóry z pieskami na granacie


Dreptulki z aplikacją ekoskóra:

-Wierzch wykonany z ekoskóry,

-Podeszwa wykonana ze 100% skóry naturalnej.

Dreptulki typu soft sole wspierają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Naturalna skóra zamszowa (dwoina cielęca) zastosowana na podeszwy sprawia, że buciki się nie ślizgają, dają naturalny opór stopie. Wewnątrz jest druga warstwa skóry naturalnej, aby małej stopcie było miękko. Taka podeszwa sprawia, że delikatna skóra dziecka oddycha i nie poci się. Pamiętajmy, aby dbać o maleńkie stopki.

Zastosowana gumka z tyłu kapcioszka pozwala łatwo je zakładać-co nawet w formie zabawy i ćwiczenia może robić nasz maluszek. Pamiętajmy, aby dbać o maleńkie stopki.

Kapcie są wygodne i wytrzymałe. Przyjemne ręcznie wykonane aplikacje powodują, że Dreptulki są niepowtarzalne. Dbamy o każdy najmniejszy element.

Przeznaczone są do stawiania pierwszych kroków, jak i wprawnego chodzenia "po domu", polu, placu zabaw, do tańca, rytmiki, ćwiczeń. Wygodne i lekkie.Dobrze trzymają się na stopkach dziecka dzięki gumce, która znajduje się z tyłu bucika.

Wykonane są w klasycznych rozmiarach. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od 18-34. Posiadamy różne wzory i kolory. Zapraszamy do kupna.

Inne produkty tego producenta

Baletki skórzane czarne z kwiatkami

39,99 zł

Dreptulki ocieplane z białym wielorybem

40,00 zł

Spódnica tiulowa tutu z płatkami róży

35,00 zł

Brelok-zawieszka straż

7,00 zł

Baletki ekoskóra CZARNE ze srebrną gumką

36,99 zł

Dreptulki ocieplane z autkami

36,99 zł