W kategoriach:


Udostępnij:

Dreptulki z PIESKAMI na BEŻU

Producent: COSMO24
KOD: DE4A98

Dreptulki - paputki z PIESKAMI na beżu.


O nas:

Jesteśmy polskim producentem baletek i kapci "Dreptulki" wykonanych ze skór naturalnych i ekoskóry. Nasze produkty są wykonywane ręcznie. Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości dbając o każdy drobny szczegół, ponieważ naszym celem jest zadowolenie każdego klienta.

Prezentujemy kapcie - "nasze" dreptulki z aplikacją:

Wierzch wykonany z ekoskóry,

Podeszwa wykonana ze 100% skóry naturalnej.

Dreptulki typu soft sole wspierają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Naturalna skóra zamszowa (dwoina cielęca) zastosowana na podeszwy sprawia, że buciki się nie ślizgają, dają naturalny opór stopie. Wewnątrz jest druga warstwa skóry naturalnej, aby małej stopcie było miękko. Taka podeszwa sprawia, że delikatna skóra dziecka oddycha i nie poci się. Pamiętajmy, aby dbać o maleńkie stopki.

Kapcie są wygodne i wytrzymałe. Dbamy o każdy najmniejszy element. Dreptulki nadają się do żłobka, przedszkola i do domu. Zabawa na dywanie, podłodze w naszych kapcioszkach nie krępuje ruchów, nie gniecie, wyginanie stopy nie jest utrudnione i w naturalny sposób się układa.

Przeznaczone są do stawiania pierwszych kroków, jak chodzenia, biegania, skakania po domu, do tańca, rytmiki, ćwiczeń. Wygodne i lekkie. Łatwo zabrać je ze sobą w gości. Dobrze trzymają się na stopkach dziecka dzięki gumce, która znajduje się z tyłu bucika. Zakładanie i ściąganie jest prawdziwą przyjemnością, co nawet w formie ćwiczeń i zabawy może robić nasza pociecha. Dreptulki nie uwierają i nie ściskają stopki - wewnątrz jest luz i dzieci noszą je z przyjemnością (może nawet zapominają, że coś na stopkach mają:))).

Wykonane są w klasycznych rozmiarach. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od 18-34. Posiadamy różne wzory i kolory. Zapraszamy do kupna.

Inne produkty tego producenta

Dreptulki wiosenna stokrotka na różu.

39,99 zł

Dreptulki skóra licowa z pigwinkami.

50,00 zł

Dreptulki czerwony wojownik na popielu.

40,00 zł

Dreptulki z kaczuszką i kaczorkiem na czarnym.

39,99 zł

Spódnica szyfonowa tutu różowa

35,00 zł

Dreptulki jeansowo-skórzane

34,99 zł