W kategoriach:


Udostępnij:

Dreptulki welur z SÓWKĄ

Producent: COSMO24
KOD: DW36A48

Dreptulki ze skóry welurowej z APLIKACJĄ SÓWKI.


Prezentujemy kapcie - "nasze" dreptulki z aplikacją:

Wierzch wykonany z ekoskóry,

Podeszwa wykonana ze 100% skóry naturalnej.

Dreptulki typu soft sole wspierają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Naturalna skóra zamszowa (dwoina cielęca) zastosowana na podeszwy sprawia, że buciki się nie ślizgają, dają naturalny opór stopie. Wewnątrz jest druga warstwa skóry naturalnej, aby stopce było miękko. Taka podeszwa sprawia, że delikatna skóra oddycha i nie poci się. Pamiętajmy, aby dbać o nasze stopy. Wzmocniona podeszwa daje dłuższą żywotność. Zewnętrzna warstwa to dwoina cielęca, która posiada naturalną właściwość antypoślizgową, wewnętrzna warstwa to skóra podszewkowa. Kapcie są wygodne i wytrzymałe.  Wykonane są w klasycznych rozmiarach.

Przeznaczone są do stawiania pierwszych kroków, jak i wprawnego chodzenia "po domu", do tańca, rytmiki, ćwiczeń. Wygodne i lekkie. Dobrze trzymają się na stopkach dziecka dzięki gumce, która znajduje się z tyłu bucika. Zakładanie i ściąganie jest prawdziwą przyjemnością, co nawet w formie ćwiczeń i zabawy może robić nasza pociecha. Dreptulki nie uwierają i nie ściskają stopki - wewnątrz jest luz i dzieci noszą je z przyjemnością (może nawet zapominają, że coś na stopkach mają:))).

Wykonane są w klasycznych rozmiarach. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od 18-34. Posiadamy różne wzory i kolory. Zapraszamy do kupna.

Inne produkty tego producenta

Baletki ekoskóra srebrne z kwiatkami

33,99 zł

Dreptulki skóra licowa ze strażą pożarną

50,00 zł

Dreptulki tenisiaki CZERWONO-GRANATOWE

40,00 zł

Etui na podpaski, tampony, wkładki

19,99 zł

Dreptulki ocieplane z wielorybem

39,99 zł

Dreptulki gwiazdki

38,99 zł