W kategoriach:Udostępnij:

Dreptulki skóra licowa z serduszkami.

Producent: COSMO24
KOD: DE15A86

Dreptulki ze skóry licowej srebrnej z aplikacją serduszek w różowych odcieniach.


Dreptulki z aplikacją:

-Wierzch wykonany ze skóry licowej,

-Podeszwa wykonana ze 100% skóry naturalnej.

Wzmocniona podeszwa daje dłuższą żywotność. Naturalna skóra (dwoina cielęca) zastosowana na podeszwy sprawia, że Dreptulki się nie ślizgają, dają naturalny opór stopie. Wewnątrz jest druga warstwa skóry naturalnej, aby małej stopcie było miękko. Taka podeszwa sprawia, że delikatna skóra dziecka oddycha i nie poci się. Pamiętajmy, aby dbać o maleńkie stopki.

Kapcie są wygodne i wytrzymałe. Przyjemne ręcznie wykonane aplikacje powodują, że Dreptulki są niepowtarzalne. Dbamy o każdy najmniejszy element.

Przeznaczone są do stawiania pierwszych kroków, jak i wprawnego chodzenia "po domu", polu, placu zabaw, do tańca, rytmiki, ćwiczeń. Wygodne i lekkie.Dobrze trzymają się na stopkach dziecka dzięki gumce, która znajduje się z tyłu bucika. Zakładanie i ściąganie jest prawdziwą przyjemnością, co nawet w formie ćwiczeń i zabawy może robić nasza pociecha. Dreptulki nie uwierają i nie ściskają stopki - wewnątrz jest luz i dzieci noszą je z przyjemnością (może nawet zapominają, że coś na stopkach mają:))).

Wykonane są w klasycznych rozmiarach. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od 18-34. Posiadamy różne wzory i kolory. Zapraszamy do kupna.

Inne produkty tego producenta

Piórnik - kosmetyczka typu tuba.

14,99 zł

Baletki skórzane czarne ze złotymi gumkami na krzyż

39,99 zł

Dreptulki JEDNROŻCE na popielu.

33,99 zł

Baletki ekoskóra srebrne z kwiatkami

33,99 zł

Baletki ekoskóra różowe z kolorową gumką

27,99 zł

Spódnica tiulowa tutu czarna

32,00 zł