W kategoriach:Udostępnij:

Dreptulki skóra licowa z JEDNOROŻCEM.

Producent: COSMO24
KOD: DL12A59

Dreptulki ze skóry licowej z aplikacją jednrożca.


Dreptulki z aplikacją:

-Wierzch wykonany ze skóry licowej,

-Podeszwa wykonana ze 100% skóry naturalnej.

Dreptulki typu soft sole wspierają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Naturalna skóra zamszowa (dwoina cielęca) zastosowana na podeszwy sprawia, że buciki się nie ślizgają, dają naturalny opór stopie. Wewnątrz jest druga warstwa skóry naturalnej, aby małej stopcie było miękko. Taka podeszwa sprawia, że delikatna skóra dziecka oddycha i nie poci się. Pamiętajmy, aby dbać o maleńkie stopki.

Kapcie są wygodne i wytrzymałe. Przyjemne ręcznie wykonane aplikacje powodują, że Dreptulki są niepowtarzalne. Dbamy o każdy najmniejszy element.

Przeznaczone są do stawiania pierwszych kroków, jak i wprawnego chodzenia "po domu", polu, placu zabaw, do tańca, rytmiki, ćwiczeń. Wygodne i lekkie.Dobrze trzymają się na stopkach dziecka dzięki gumce, która znajduje się z tyłu bucika. Zakładanie i ściąganie jest prawdziwą przyjemnością, co nawet w formie ćwiczeń i zabawy może robić nasza pociecha. Dreptulki nie uwierają i nie ściskają stopki - wewnątrz jest luz i dzieci noszą je z przyjemnością (może nawet zapominają, że coś na stopkach mają:))).

Wykonane są w klasycznych rozmiarach. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od 18-34. Posiadamy różne wzory i kolory. Zapraszamy do kupna.

Inne produkty tego producenta

Baletki ekoskóra w kolorze fuksji ze srebrną gumką

36,99 zł

Spódnica szyfonowa tutu czarna

35,00 zł

Dreptulki czarne skóra licowa

44,00 zł

Dreptulki z piłką biało-czerwoną na czarnym

40,00 zł

Dreptulki skóra licowa z KONIKIEM

50,00 zł

Baletki ekoskóra różowe z gumką prosto

33,99 zł