W kategoriach:


Udostępnij:

Dreptulki JEDNROŻCE na popielu.

Producent: COSMO24
KOD: DE12A94

Dreptulki - paputki z ekoskóry z jednorożcem na popielu.


Prezentujemy kapcie - "nasze" dreptulki z aplikacją:

Wierzch wykonany z ekoskóry,

Podeszwa wykonana ze 100% skóry naturalnej.

Dreptulki typu soft sole wspierają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Naturalna skóra zamszowa (dwoina cielęca) zastosowana na podeszwy sprawia, że buciki się nie ślizgają, dają naturalny opór stopie. Wewnątrz jest druga warstwa skóry naturalnej, aby stopce było miękko. Taka podeszwa sprawia, że delikatna skóra oddycha i nie poci się. Pamiętajmy, aby dbać o nasze stopy. Wzmocniona podeszwa daje dłuższą żywotność. Zewnętrzna warstwa to dwoina cielęca, która posiada naturalną właściwość antypoślizgową, wewnętrzna warstwa to skóra podszewkowa. Kapcie są wygodne i wytrzymałe.  Wykonane są w klasycznych rozmiarach.

Przeznaczone są do stawiania pierwszych kroków, jak i wprawnego chodzenia "po domu", do tańca, rytmiki, ćwiczeń. Wygodne i lekkie. Dobrze trzymają się na stopkach dziecka dzięki gumce, która znajduje się z tyłu bucika. Zakładanie i ściąganie jest prawdziwą przyjemnością, co nawet w formie ćwiczeń i zabawy może robić nasza pociecha. Dreptulki nie uwierają i nie ściskają stopki - wewnątrz jest luz i dzieci noszą je z przyjemnością (może nawet zapominają, że coś na stopkach mają:))).

Wykonane są w klasycznych rozmiarach. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od 18-34. Posiadamy różne wzory i kolory. Zapraszamy do kupna.

Inne produkty tego producenta

Czapka z kokardą bawełna dzianina wiosna - jesień

17,50 zł

Dreptulki skóra licowa z CYSTERNĄ.

50,00 zł

Komplet dziecięcy R.62-78

35,00 zł

Dreptulki z PIESKAMI na BEŻU

40,00 zł

Dreptulki bawełniane z imieniem dla dziewczynki.

60,00 zł

Dreptulki Pan Miś

39,99 zł