W kategoriach:


Udostępnij:

Dreptulki jeansowe APLIKACJĄ WIELORYBA

Producent: COSMO24
KOD: dj

Dreptulki - paputki z jeansu z sympatycznym wielorybkiem.


Kapcie jeasowo-skórzane są bardzo wytrzymałe, gdyż noski zostały wzmocnione skórą naturalną. Mimo zastosowania wysokiej jakości produktów udało się zachować bardzo atrakcyjną cenę.

Dreptulki - elementy składowe;):

Wierzch wykonany z wytrzymałego materiału jeansowego z dodatkowo wzmocnionym noskiem ze skóry naturalnej,

Podeszwa wykonana z dwóch warstw 100% skóry naturalnej.

Wzmocniona podeszwa daje dłuższą żywotność. Naturalna skóra (dwoina cielęca) zastosowana na podeszwy sprawia, że Dreptulki się nie ślizgają, dają naturalny opór stopie. Dwoina ta posiada naturalne właściwości antypoślizgowe. Jeśli podeszwa się zabrudzi wystarczy włos poruszyć szczotką, lub po prostu wyprać dreptulki w max. 30stopniach. Wewnątrz jest druga warstwa skóry naturalnej, aby małej stopcie było miękko. Taka podeszwa sprawia, że delikatna skóra dziecka oddycha i nie poci się.

Zastosowana gumka z tyłu kapcioszka pozwala łatwo je zakładać-co nawet w formie zabawy i ćwiczenia może robić nasz maluszek. Pamiętajmy, aby dbać o maleńkie stopki.

Kapcie są wygodne i wytrzymałe. Dbamy o każdy najmniejszy element.

Przeznaczone są do stawiania pierwszych kroków, jak i wprawnego chodzenia "po domu", polu, placu zabaw, do tańca, rytmiki, ćwiczeń. Wygodne i lekkie.Dobrze trzymają się na stopkach dziecka dzięki gumce, która znajduje się z tyłu bucika.

Wykonane są w klasycznych rozmiarach. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od 18-34. Posiadamy różne wzory i kolory. Zapraszamy do kupna.

Inne produkty tego producenta

Beret ciemno beżowy

31,90 zł

Baletki ekoskóra beżowe

34,99 zł

Dreptulki XXL PIŁKI

44,99 zł

Bieżnik wiosna nr 2

24,00 zł

Komplet pajacyka z czapką moro R.56-68

37,90 zł

Spódnica tiulowa złota

43,00 zł