W kategoriach:


Udostępnij:

Dreptulki bawełniane z piłkami.

Producent: COSMO24
KOD: db

Dreptulki - paputki z dzianiny bawełnianej z motywem piłek.


PROSTO OD PRODUCENTA .

Dreptulki bawełniane:

-Wierzch wykonany z miękkiej dzianiny bawełnianej,

-Podeszwa wykonana ze 100% skóry naturalnej.

Dreptulki typu soft sole wspierają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Naturalna skóra zamszowa (dwoina cielęca) zastosowana na podeszwy sprawia, że buciki się nie ślizgają, dają naturalny opór stopie. Wewnątrz jest druga warstwa skóry naturalnej, aby małej stopcie było miękko. Taka podeszwa sprawia, że delikatna skóra dziecka oddycha i nie poci się. Pamiętajmy, aby dbać o maleńkie stopki.

Kapcie są wygodne i wytrzymałe. Przyjemne ręcznie wykonane aplikacje powodują, że Dreptulki są niepowtarzalne. Dbamy o każdy najmniejszy element.

Przeznaczone są do stawiania pierwszych kroków, jak i wprawnego chodzenia "po domu", do tańca, rytmiki, ćwiczeń. Wygodne i lekkie.Dobrze trzymają się na stopkach dziecka dzięki gumce, która znajduje się z tyłu bucika. Zakładanie i ściąganie jest prawdziwą przyjemnością, co nawet w formie ćwiczeń i zabawy może robić nasza pociecha. Dreptulki nie uwierają i nie ściskają stopki - wewnątrz jest luz i dzieci noszą je z przyjemnością (może nawet zapominają, że coś na stopkach mają:))).

Wykonane są w klasycznych rozmiarach. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od 18-27. Posiadamy różne wzory i kolory. Zapraszamy do kupna.

Inne produkty tego producenta

Baletki ekoskóra granatowe

29,99 zł

Spodnie dresowe (rozmiary 68-86).

23,00 zł

Komplet dziewczęcy letni R.92-110

39,90 zł

Beret pomarańczowy

31,90 zł

Dreptulki skóra licowa z listkami.

50,00 zł

Dreptulki skóra licowa elegantki

50,00 zł