W kategoriach:Udostępnij:

Dreptulki bawełniane z imieniem dla dziewczynki.

Producent: COSMO24
KOD: DBO

Dreptulki - paputki z jednokolorowej dzianiny bawełnianej z aplikacją stokrotki i imieniem.


PROSTO OD PRODUCENTA .

Dreptulki bawełniane:

-Wierzch wykonany z miękkiej różowej dzianiny bawełnianej - imię do sześciu literek,

-Podeszwa wykonana ze 100% skóry naturalnej.

Wzmocniona podeszwa daje dłuższą żywotność. Naturalna skóra (dwoina cielęca) zastosowana na podeszwy sprawia, że Dreptulki się nie ślizgają, dają naturalny opór stopie. Wewnątrz jest druga warstwa skóry naturalnej, aby małej stopcie było miękko. Taka podeszwa sprawia, że delikatna skóra dziecka oddycha i nie poci się. Miękka bawełna sprawia że stopka ma się jak na boso.

Zastosowana gumka z tyłu kapcioszka pozwala łatwo je zakładać-co nawet w formie zabawy i ćwiczenia może robić nasz maluszek. Pamiętajmy, aby dbać o maleńkie stopki.

Kapcie są wygodne i wytrzymałe. Przyjemne ręcznie wykonane aplikacje powodują, że Dreptulki są niepowtarzalne. Dbamy o każdy najmniejszy element. Mogą stać się pierwszymi kapciami naszego maluszka, a delikatność sprawi, że nasz bobas pokocha tego typu obuwie i nie zrazi się.

Przeznaczone są do stawiania pierwszych kroków, jak i wprawnego chodzenia "po domu", polu, placu zabaw, do tańca, rytmiki, ćwiczeń. Wygodne i lekkie.Dobrze trzymają się na stopkach dziecka dzięki gumce, która znajduje się z tyłu bucika.

Wykonane są w klasycznych rozmiarach. Istnieje możliwość wyboru rozmiaru od 18-23. Posiadamy różne wzory i kolory. Zapraszamy do kupna.

Inne produkty tego producenta

Dreptulki z pszczółką

36,99 zł

Komplet dziewczęcy letni R.110-128

42,40 zł

Dreptulki z kaczorem na czarnym.

39,99 zł

Dreptulki z piłką biało-czerwoną na granacie

40,00 zł

Dreptulki z pociągiem i wagonikiem

39,99 zł

Dreptulki skóra licowa ze stokrotkami.

50,00 zł